ten قدرتمند ایده‌ها برای کمک به شما اخذ اقامت ترکیه Increased

Rogue Savage land with NSFW در مرحله بعد مراجعه به اداره مهاجرت می باشد برای رفتن به این اداراه ارائه مدارکی مانند یک قطعه عکس، کپی پاسپورت، اگر از کارت کیملیک قبلی خود کپی دارید ارائه دهید، گزارش مفقودی پلیس ، برگه اداره نفوس را ارائه دهید تا برای دریافت المثنی کیملیک کارت اقدام کنید. اگرکارت اقامت در ترکیه مفقود شد باید مفقودی آنرا به اداره پلیس اعلام کنید و بگویید کارت دزدیده شده است وگرنه اگر بگویید کارت گم شده است گرفتن نامه صدور مجدد کارت به اداره مهاجرت با دشواری مواجه خواهد شد. ولی بعد از سه ماه اقامت در خاک ترکیه باید سه ماه در خارج از خاک ترکیه باشند. اقامت از طریق اجاره خانه در ترکیه به صورت یک ساله است و در مدت زمان کوتاهی قابل دسترسی است اما به خاطر داشته باشید که با اجاره ی منزل نمی توانید اقامت دائم دریافت نمایید مگر در 8 سال متوالی آن را تمدید کنید. این نوع اجازه اقامت در هر مرتبه حداکثر برای سه سال قابل تمدید است. ویزا پلاس به عنوان یکی از با تجربه ترین شرکت ها در امر مهاجرت به ترکیه و اقامت در ترکیه، همیشه در کنار افرادی بوده است که قصد دارند با شروعی دوباره در این کشور، زندگی خود را از نو بسازند.

 

اقامت در تركيه ، انواع روشهاى اقامتى در تركيه ترکیه یکی از کشورهایی است که به دلیل توسعه قابل ملاحظه در سالهای گذشته، تقاضا از نقاط مختلف دنیا برای اخذ اقامت ترکیه به شدت افزایش داشته است. البته برای مقطع کاردانی و کارشناسی حق اشتغال از سال دوم تحصیل خواهد بود. در این روش شما تا 3 سال حق فروش ملک را ندارید، بعد از 3 سال میتوانید ملک خود را فروخته و تمام سرمایه خود را به هر مقصدی که مایل هستید خارج کنید. ج- کودکان زیر ۱۸ سال دارای اقامت خانوادگی حق تحصیل در مدارس را خواهند داشت. شما می توانید برای دانستن جزئیات بیشتر در مورد اقامت در ترکیه با شماره های زیر تماس گرفته و سوالات خود در خصوص مهاجرت به ترکیه را از متخصصین با تجربه ما بپرسید. توجه داشته باشید که اخذ اقامت توریستی در کشور ترکیه به معنای داشتن مجور کار نمیباشد، بنابراین شما به صورت قانونی نمیتوانید در کشور ترکیه مشغول به فعالیت شغلی باشید، و جهت اشتغال در کشور ترکیه باید اقدام به اخذ مجوز کار(چالیشماایزین) نمایید، جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کار در ترکیه مراجعه نمایید. دانشجویان در هر مقطعی به شرط کسب اجازه کار میتوانند در کنار تحصیل، اشتغال نیز داشته باشند.

 

امکاناتی نظیر اجازه تحصیل، اجازه کار تنها بخشی از امتیازاتی است که شما با خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت به دست می آورید. البته قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که قوانین مربوط به اقامت اتباع خارجی در ترکیه دستخوش تغییرات بسیاری می شود سایت خرید ملک در استانبول یعنی به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از اقدام برای اخذ هر نوع اقامت ترکیه با کارشناسان در این زمینه مشاوره داشته باشید. از مزایای خرید ملک نسبت به سایر روشهای اخذ اقامت ترکیه این است که هزینه های اضافی برای ثبت شرکت یا سرمایهگذاری را ندارد و در عین حال نوعی سرمایهگذاری محسوب میشود. اقامت در ترکیه به دو نوع اصلی اقامت موقت و اقامت دائم تقسیم میشود. در واقع شرایط جدید اقامت ترکیه شامل چند دسته تحصیلی، کاری، پناهندگی، ازدواج، تولد و سرمایه گذاری میباشد. یکی از بهترین روش های دریافت اقامت و پاسپورت کشور ترکیه بدون شک اجاره و خرید ملک در این کشور می باشد. این نوع اجازه اقامت تنها برای شخص دانشجو، همسر و فرزندان وی قابل صدور بوده و دیگر اعضای خانواده نمی توانند به همراه شخص دانشجو اجازه اقامت دریافت کنند.

᠎Submit was gener᠎ated by G​SA​ C on​tent ​Ge​ne᠎ra to r  DE MO​.

 

در بین متقاضیان اقامت در ترکیه ایرانیان سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده اند. کشور ترکیه به دلیل وجود دانشگاه های با تراز بالای بینالمللی و سطح آموزشی بسیار بالای آن و همچنین هزینه های پایینتر زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی،امریکای… در ماه های اخیر متاسفانه اداره مهاجرت ترکیه بسیاری از درخواست های اقامت های کوتاه مدت را رد کرده است و زمینه برای برای اخذ این نوع اقامت بسیار سخت کرده. کسانی میتوانند از این نوع اقامت بهره ببرند که برای انجام امور و کارهای خود در ترکیه نیاز به اقامت کوتاه مدت داشته باشند که شرح آن در موارد زیر آمده است. همچنین باید دقت داشته باشید که نمی توانید ملک خریداری شده را تا 3 سال به فروش برسانید و با محدودیت فروش روبرو هستید، برای خرید ملک ارزان در ترکیه و اخذ اقامت این کشور با آژانس های مهاجرتی همکاری کنید. مثلا در سال های اخیر در صورتی که شما اقدام به خرید ملک در ترکیه می کردید با هر نوع مبلغی می توانستید برای اقامت کوتاه مدت یکساله که قابل تمدید نیز باشد اقدام کنید این در حالی است که بر اساس قوانین جدید ترکیه ارزش ملک شما در شهرهای بزرگ باید حداقل 75000 دلار و در شهرهای کوچک حداقل 50000 دلار باشد تا بتوانید اقدام به دریافت اقامت کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ten قدرتمند ایده‌ها برای کمک به شما اخذ اقامت ترکیه Increased”

Leave a Reply

Gravatar